Par mums

Profesionalās tālākizglītības centrs “Kompetenču-centrs”

Profesionālās tālākizglītības centrs “Kompetenču-centrs” ir Izglītības kvalitātes valsts dienestā reģistrēta izglītības iestāde. 

Piedāvajam profesionālās pilnveides programmas, profesionālās tālākizglītības un vairāk kā 20 neformālās izglītības programmas, seminārus un meistarklases konurētspējas paaugstināšanai darba tirgū. 

Līdztekus publisko kursu un meistarklašu piedāvājumiem, veiksmīgi sadarbojamies ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) īstenojot bezdarbnieku un darba meklētaju apmācību, kā arī mūžizgītības projektu- apmācības strādājošiem. 

Atsauksmes pēc kursiem

Kurss-Digitālā mārketinga aktualitātes

Kursi bija patiesi lieliski, digitālie materiāli un prezentācijas tika ievietotas tiešsaistē, lai varētu sekot līdzi nodarbībās un nav jāuztraucas par to, ka nepieciešams izmisīgi pierakstīt kaut ko, un lekciju ieraksti- super. Lektora darba tiešām izcils. Tā tik turpināt.

Alise

Kurss- Datu analītika ar Google G4 un Google Data studio

Ļoti iedvesmojošas lekcijas un izcili pasniegtas. Noderīgi un interesanti gadījumu pētījumi. Lektores mācības ir labi organizētas un pasniegtas. Esmu apmierināts ar kursa saturu, piemēram, un reāliem piemēriem balstīto pieeju.

Mārtiņš

Meistarklase-Instagram biznesam

Lektore Elīna wooow- super enerģija. Piemēri, padomi, knifi un triki. Nevaru sagaidiīt nākamo meistarklasi. PALDIES PAR IEGULDĪTO DARBU!

Mairita

Scroll to top